Podlaskie na targach VAKANZ 2019 w Luksemburgu

W dniach 18-20 stycznia 2019 r. Dom Polski Wschodniej (DPW) w Brukseli, którego członkiem jest Województwo Podlaskie, uczestniczył w 28. edycji dorocznego Salonu Turystycznego VAKANZ 2019 na terenie pawilonów LUXEXPO w Luksemburgu.
 
Fitcation (Fit+Vacation) - to temat tegorocznych targów, do którego znakomicie pasowały oferty zarówno GreenVelo jak i turystyki leczniczej oraz agroturystyki regionów Polski Wschodniej przedstawione na stoisku zorganizowanym wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną, Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, Miastem Kraków oraz Domem Polski Wschodniej w Brukseli.
 
Dzięki tej obecności odwiedzający mogli się zapoznać z walorami turystycznymi Warmii i Mazur, Podlasia, Lubelszczyzny, Podkarpacia, ziemi Sandomierskiej, regionów oferujących aktywny wypoczynek dla wszystkich grup wiekowych turystów w połączeniu z atrakcjami kulturalnymi, sportowymi i pro-zdrowotnymi dostępnymi o każdej porze roku.
 
Przez trzy dni promowaliśmy regiony Polski Wschodniej wśród ponad 30 000 odwiedzających. Znaleźliśmy się tym sam wśród 230 wystawców z całego świata.

Language version
Polish
English_United States