Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2019

Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii (EUSEW) jest największym europejskim forum, na którym odbywa się debata dotycząca przyszłości efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o nowych inicjatywach dotyczących sektora energii oraz inwestycjach w technologie ekologiczne. W tym roku Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii obchodzony będzie w dniach od 17 do 21 czerwca.

Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii to inicjatywa Komisji Europejskiej, której pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku.  Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii prezentuje działania poświęcone wydajności energetycznej i rozwiązań energii odnawialnej. Jest przeznaczony do rozpowszechniania najlepszych praktyk, inspirowanie nowych pomysłów i budowania sojuszy, aby pomóc osiągnąć cele energetyczne i klimatyczne UE.

Jak co roku istnieje możliwość włączenia się w tę inicjatywę także na poziomie regionalnym poprzez organizację wydarzenia lokalnego w ramach Dni Energii.

Więcej informacji: www.eusew.eu.

Language version
Polish
English_United States