Zarządzasz projektem badawczym? Sięgnij po stypendium Fulbright STEM Impact Award

Ruszył nabór do nowego programu stypendialnego Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta Fulbright STEM Impact Award. Stypendyści będą mieli okazję realizować własne projekty badawcze, przygotowywać autorskie zajęcia i programy nauczania oraz poszerzyć wiedzę z zakresu komercjalizacji nauki i skutecznego pisania wniosków grantowych w instytucjach w Stanach Zjednoczonych. Wnioski można nadsyłać do 28 czerwca br.

Fulbright STEM Impact Award to stypendium dla aktywnych badaczy reprezentujących dziedziny STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Podczas programu trwającego od 2 do 6 tygodni, stypendyści będą mieli okazję realizować własne projekty badawcze, przygotowywać autorskie zajęcia i programy nauczania oraz poszerzyć wiedzę z zakresu komercjalizacji nauki i skutecznego pisania wniosków grantowych w instytucjach w Stanach Zjednoczonych.

Oferta skierowana jest do specjalistów, którzy zarządzają projektami badawczymi oraz nadzorują pracę innych badaczy. Poszukujemy kreatywnych, otwartych i proaktywnych osób, które nie tylko przyczynią się do rozwoju nauki w Polsce i USA, ale będą także inicjatorami społecznych zmian – liderami międzykulturowego dialogu.

Nabór wniosków trwa do 28 czerwca 2019 r.

Więcej informacji o STEM Impact Award.

Language version
Polish
English_United States