Projekty

Włoska firma poszukuje partnerów do projektu Radiation Protection Research

18.07.2018

Włoska firma SOGIN, specjalizująca się w wygaszaniu działalności elektrowni jądrowych oraz zarządzaniu radioaktywnymi  odpadami, poszukuje partnerów do projektu NFRP-2018-8 Radiation Protection Rese ... więcej »

Gmina Sant Cugat del Vallès z Hiszpanii poszukuje partnerów do projektu

20.05.2018

Gmina Sant Cugat del Vallès z Hiszpanii poszukuje regionalnych i/lub lokalnych władz zainteresowanych biznesem, przedsiębiorczością i gospodarką społeczną, aby współpracować w ramach 4. naboru wnioskó ... więcej »

Rada hrabstwa Lalomita z Rumuni poszukuje partnerów do projektu

20.05.2018

Rada hrabstwa Lalomita z Rumuni poszukuje partnerów zainteresowanych zaproszeniem do składania VP/2018/010 - European Social Fund Pilot Joint Action Plan. Więcej informacji o partnerze w załączonym po ... więcej »

Włoska firma poszukuje partnerów do projektu

16.03.2018

Firma z siedzibą w Sardynii (Włochy), działająca w branży rolniczej, poszukuje partnerów do wzięcia udziału w projekcie w dziedzinie rolnictwa, bezpieczeństwa żywnościowego i badań. Przedmiotowe zapro ... więcej »

Partnerzy z branży mięsnej poszukiwani do projektu

13.02.2018

Stowarzyszenie Limousin ds. Jakości i Pochodzenia  i agencja żywnościowa Nouvelle-Aquitaine poszukują partnerów zainteresowanych udziałem w projekcie w ramach zaproszenia do składania wniosków program ... więcej »

Uniwersytet w Kordobie poszukuje partnerów do projektów

13.02.2018

Uniwersytet w Kordobie w Hiszpanii poszukuje partnerów do udziału w projektach europejskich w ramach programu Horizon2020 i PRIMA. Uniwersytet w Kordobie specjalizuje się w zakresie  nauk rolniczych. ... więcej »

Hiszpańskie miasto Freila poszukuje miast partnerskich do projektu

13.02.2018

Miasto Freila to mała gmina (894 mieszkańców) położona w północnej części prowincji Granada (południowa Hiszpania), gdzie podstawową działalnością gospodarczą jest rolnictwo. Wysokie wskaźniki bezrobo ... więcej »

Regionalne Centrum Ekologiczne z Węgier poszukuje partnerów do projektu

13.02.2018

Regionalne Centrum Ekologiczne z Węgier poszukuje partnerów do projektu w ramach celu szczegółowego Interreg Europa Środkowa 2.2 Poprawa strategii energetycznych i polityk mających wpływ na łagodzenie ... więcej »

Niemiecki instytut szuka partnerów do konkursów

12.02.2018

Niemiecki instytut z Berlina (Institute for Futures Studies and Technology Assessment) szuka partnerów do konkursów w ramach pięciu tematów w obszarze SWAFS (Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społe ... więcej »

Szwajcarski instytut medycyny prewencyjnej oferuje współpracę

15.01.2018

Institute of Social and Preventive Medicine (ISPM), Uniwersytet w Bernie, prowadzi interdyscyplinarne badania w dziedzinie zdrowia społecznego i behawioralnego, epidemiologii klinicznej i biostatystyk ... więcej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1072 73 następna »

Language version
Polish
English_United States