Projekty

Władze włoskiej miejscowości Prata Camportaccio poszukują partnerów do projektu

06.07.2017

Prata Camportaccio to miejscowość w prowincji Sondrio w włoskim regionie Lombardii. Władze Prata Camportaccio są zainteresowane rozwojem miast partnerskich z polskim miastem. Gmina jest zainteresowana ... więcej »

Oferty współpracy w obszarze „Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa”

05.07.2017

Poszukiwani są partnerzy do projektów w ramach konkursu programu Horyzont 2020 w obszarze „Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa”. Termin składania wniosków upływa 30 sierpnia br. Poniż ... więcej »

Rada prowincji Barcelony poszukuje partnerów do projektu

13.06.2017

Rada prowincji Barcelony poszukuje partnerów do wdrożenia nowej inicjatywy “Barcelona Smart Region Iniciative”. Celem inicjatywy jest promowanie interoperacyjności i integracji lokalnych rozwiązań S ... więcej »

Hiszpańskie badaczki zainteresowane współpracą naukową

13.06.2017

Dwie badaczki z Uniwersytetu w Madrycie (UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE MADRID) poszukują partnerów w ramach konkursu Twinning. Claudia Messina Albarenque i Tamara Ambrona Benito są zainteresowane prowadze ... więcej »

Swiss Humanitarian Foundation poszukuje polskich wolontariuszy

04.06.2017

KASA Swiss Humanitarian Foundation poszukuje dwóch (dwojga) polskich wolontariuszy do pracy w centrach edukacyjnych w Erywaniu oraz Gyumri.Wolontariusze zostaną zaangażowani w różnorodne działania, ta ... więcej »

Władze hiszpańskiego miasta Ibiza poszukują partnerów do projektu

04.06.2017

Władze hiszpańskiego miasta Ibiza poszukują partnerów do projektu z zakresu Big Data w transporcie. Projekt wdrażany będze w ramach Programu Interreg Europe. Celem projektu jest wymiana doświadczeń i ... więcej »

Poszukiwani są partnerzy do projektu w ramach Programu Interreg Europe

04.06.2017

Poszukiwani są partnerzy do projektu „SESAME - Supporting Enterprise Systems and Market Engagement May”, którego celem jest zwiększenie konkurencyjności MŚP. Projekt ma na celu wspieranie zdolności MŚ ... więcej »

Think tank z Gruzji poszukuje partnerów do projektu

16.05.2017

Think tank z Gruzji poszukuje partnerów do projektu. Gruziński think tank – World Experience for Georgia (WEG) – działający w zakresie energii, ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju, poszukuj ... więcej »

Rada miasta Manresa z Hiszpanii poszukuje partnerów do projektu

07.05.2017

Rada miasta Manresa z Hiszpanii poszukuje partnerów do projektu, który wdrażany będzie w ramach programu Erasmus+. Akcja 2. Działanie 3: Partnerstwo strategiczne dla wspierania młodzieży; Akcja 3: Włą ... więcej »

Klaster Pole Avenia z Francji poszukuje partnerów do projektu

07.05.2017

Klaster Pole Avenia z Francji poszukuje partnerów do projektu, który wdrażany będzie w ramach programu COSME. Klaster Pole Avenia, który jest jedynym klastrem konkurencyjności we Francji, zajmującym s ... więcej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1069 70 następna »

Language version
Polish
English_United States