Projekty

Instytucja szkolenia zawodowego z Niemiec poszukuje partnerów do projektu

21.11.2017

Publiczna instytucja szkolenia zawodowego "Technische Bildungszentrum Mitte" w Bremie (Niemcy) poszukuje partnerów, którzy są zainteresowani współpracą w ramach projektu, który wdrażany będzie w ramac ... więcej »

Centrum badawcze z Izraela poszukuje partnerów do projektu

21.11.2017

Centrum badawcze z Izraela Gertner Institute For Epidemiology And Health Policy Research LTD poszukuje partnerów zainteresowanych współpracą w projekcie, którego celem jest wzmocnienie możliwości  zas ... więcej »

Poszukiwani partnerzy do projektu z zakresu transportu multimodalnego

13.11.2017

Kopenhaska Szkoła Biznesu, Miasto Kopenhaga i gminy z Regionu Stołecznego Danii szukają innych miast, instytucji badawczych lub korporacji jako partnerów w projekcie dotyczącym zatłoczenia ruchu w obs ... więcej »

Gimnazjum Greåker z południowo-wschodniej Norwegii szuka partnerów do projektu

13.11.2017

Gimnazjum Greåker położone w hrabstwie Østfold w południowo-wschodniej Norwegii szuka partnerów do projektu, który wdrażany będzie w ramach programu Erasmus +. W ramach projektu pt. „Historia i jego w ... więcej »

Stowarzyszenie z Nowej Akwitanii poszukuje partnerów do projektu

12.10.2017

Stowarzyszenie "L'Abbaye aux Dames, la cité musicale" z Saintes położonego we francuskim regionie Nowej Akwitanii poszukuje partnerów do projektu, który wdrażany będzie w ramach programu Kreatywna Eur ... więcej »

Władze duńskiej gminy Vallensbæk poszukują partnerów do projektu

12.10.2017

Władze duńskiej gminy Vallensbæk poszukują partnerów do projektu dotyczącego redukcji hałasu w ruchu ulicznym. Vallensbaek będąc częścią obszaru metropolitalnego Kopenhagi, posiada kilka przecinającyc ... więcej »

Jednostka z Holandii poszukuje partnerów do projektów

12.10.2017

Jednostka z Holandii – Manufacturing Organization for Cellular Therapies and Regenerative Medicine, poszukuje do współpracy partnerów w obszarze „Zdrowia, zmiany demograficzne i dobrostan” w  w tem ... więcej »

Litewskie stowarzyszenie Activists szuka polskich partnerów do projektu

11.10.2017

Litewskie stowarzyszenie Activists szuka polskich partnerów do organizacji projektów w ramach programu Erasmus+.Przez ostatnie osiem lat Litwini zorganizowali ponad 200 przedsięwzięć związanych z mobi ... więcej »

Bursa City Council Youth Assembly z Turcji poszukuje partnerów do projektu

11.10.2017

Bursa City Council Youth Assembly poszukuje 6 osób z 4 różnych krajów w wieku 18-25 do udziału w 8-dniowych warsztatach w mieście Bursa, w Turcji.Bursa City Council Youth Assembly działa na rzecz zwię ... więcej »

Władze włoskiej miejscowości Prata Camportaccio poszukują partnerów do projektu

06.07.2017

Prata Camportaccio to miejscowość w prowincji Sondrio w włoskim regionie Lombardii. Władze Prata Camportaccio są zainteresowane rozwojem miast partnerskich z polskim miastem. Gmina jest zainteresowana ... więcej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1070 71 następna »

Language version
Polish
English_United States