Projekty

Partnerzy z branży mięsnej poszukiwani do projektu

13.02.2018

Stowarzyszenie Limousin ds. Jakości i Pochodzenia  i agencja żywnościowa Nouvelle-Aquitaine poszukują partnerów zainteresowanych udziałem w projekcie w ramach zaproszenia do składania wniosków program ... więcej »

Uniwersytet w Kordobie poszukuje partnerów do projektów

13.02.2018

Uniwersytet w Kordobie w Hiszpanii poszukuje partnerów do udziału w projektach europejskich w ramach programu Horizon2020 i PRIMA. Uniwersytet w Kordobie specjalizuje się w zakresie  nauk rolniczych. ... więcej »

Hiszpańskie miasto Freila poszukuje miast partnerskich do projektu

13.02.2018

Miasto Freila to mała gmina (894 mieszkańców) położona w północnej części prowincji Granada (południowa Hiszpania), gdzie podstawową działalnością gospodarczą jest rolnictwo. Wysokie wskaźniki bezrobo ... więcej »

Regionalne Centrum Ekologiczne z Węgier poszukuje partnerów do projektu

13.02.2018

Regionalne Centrum Ekologiczne z Węgier poszukuje partnerów do projektu w ramach celu szczegółowego Interreg Europa Środkowa 2.2 Poprawa strategii energetycznych i polityk mających wpływ na łagodzenie ... więcej »

Niemiecki instytut szuka partnerów do konkursów

12.02.2018

Niemiecki instytut z Berlina (Institute for Futures Studies and Technology Assessment) szuka partnerów do konkursów w ramach pięciu tematów w obszarze SWAFS (Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społe ... więcej »

Szwajcarski instytut medycyny prewencyjnej oferuje współpracę

15.01.2018

Institute of Social and Preventive Medicine (ISPM), Uniwersytet w Bernie, prowadzi interdyscyplinarne badania w dziedzinie zdrowia społecznego i behawioralnego, epidemiologii klinicznej i biostatystyk ... więcej »

Gimnazjum z Niemiec poszukuje partnerów do projektu

10.01.2018

Emanuel-Felke-Gymnasium Bad Sobernheim w Nadrenii-Palatynacie w Niemczech poszukuje partnerów do wzięcia udziału w projekcie w ramach programu Erasmus +, KA2. Poszukiwane są szkoły partnerskie zainter ... więcej »

Biblioteka z francuskiej miejscowości Colmar poszukuje partnerów do projektu

10.01.2018

Biblioteka (La Bibliothèque des Dominicains) z francuskiej miejscowości Colmar poszukuje partnerów do projektu współpracy na dużą skalę w ramach programu "Kreatywna Europa". Więcej informacji na temat ... więcej »

Europejska Federacja Stowarzyszeń Pielęgniarek poszukuje partnerów do projektu

02.01.2018

Europejska Federacja Stowarzyszeń Pielęgniarek (EFN) jest zainteresowana udziałem w konsorcjach projektowych z obszaru Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan przygotowujących wnioski do konkursów ... więcej »

Szwajcarska jednostka poszukuje partnerów do projektu

02.01.2018

Interdisciplinary Competence Centre for Ageing IKOA-FHS (University of Applied Sciences, St. Gallen, Switzerland) utworzyło sieć Living Labs w ośrodkach zamieszkania osób starszych  na obszarze Szw ... więcej »

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1072 73 następna »

Language version
Polish
English_United States