Choć najchętniej świętowaliby poza szpitalnymi murami, mali pacjenci mogli liczyć na ciepłe słowa, życzenia, upominki. – Jesteśmy po to, abyście byli tu bezpieczni, dobrze leczeni i wyszli stąd zdrowi – mówiła wicemarszałek Wiesława Burnos podczas poniedziałkowego, 1.06, spotkania na oddziale pediatrii i neurologii dziecięcej szpitala wojewódzkiego w Białymstoku. W łomżyńskiej placówce z dziećmi spotkał się członek zarządu Jacek Piorunek.
– Pacjenci mogą czuć się tutaj bezpiecznie. To nie tylko wysoka jakość leczenia, ale też codzienna troska o komfort chorych – mówiła wiceminister zdrowia Katarzyna Kacperczyk podczas piątkowej (29.05) konferencji prasowej w szpitalu. W spotkaniu uczestniczyli również wicemarszałek Wiesława Burnos i członek zarządu Jacek Piorunek.
Zarząd Województwa Podlaskiego rozpoczął konsultacje społeczne dotyczące projektów uchwał związanych ze statutami czterech podmiotów leczniczych. Uwagi można przesyłać przez 14 dni od publikacji ogłoszenia.